Drodzy Bracia i Siostry,

bardzo zmartwiła nas wiadomość, że w związku z epidemią w nabożeństwach może uczestniczyć tylko 5 osób. Jest to dla nas jako dla kapłanów naprawdę bardzo trudne doświadczenie. Mamy jednak nadzieję, że wszyscy rozumiemy powody tej decyzji. Także nasza parafia będzie się do niej stosować. W związku z tym we Mszy św. uczestniczyć będą przede wszystkim osoby, które zamówiły intencję. W przypadku, gdyby było ich mniej niż 5 również inni chętni do uczestnictwa w Eucharystii będą mogli wziąć w niej udział. Bardzo prosimy, aby wchodzić do kościoła przez zakrystię.

Adoracja w kaplicy Miłosierdzia Bożego będzie trwała od godz. 9.00 do 18.00. W niedzielę od 14.00 do 16.30. Z sakramentu pokuty i pojednania będzie można skorzystać w dni powszednie w kaplicy od godz. 9.00 do 10.00 oraz od 15.00 do 18.00 z tym, że trzeba podejść do klasztoru i poprosić dyżurującego ojca i wtedy przyjdzie do konfesjonału.

Prosimy o stosowanie się do wszelkich zasad bezpieczeństwa ogłoszonych prze organy państwowe. Pamiętajmy o sobie wzajemnie w modlitwie i jednoczmy się duchowo w tym trudnym czasie. Jednocześnie chcemy Was poinformować, że codziennie o 20.30 cała nasza wspólnota zakonna modli się różańcem polecając nas wszystkich Miłosiernemu Bogu. 

Wasi Duszpasterze

Grafika oraz wzdrożenie: www.marcinkaczmar.pl
Joomla templates by a4joomla

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony akceptujesz ich użycie. Polityka prywatności