Czym jest Kurs?

Kurs Małżeński jest to seria ośmiu sesji, których celem jest pomoc parom małżeńskim wzmocnić ich relację. Całość przebiega w wyjątkowej atmosferze. Jest to wspaniała okazja, aby spędzić czas razem jako para, przyglądając się ważnym zagadnieniom dotyczącym relacji małżeńskiej. Kurs Małżeński jest bardzo praktyczny i z pewnością pomoże wam wzmocnić wasze relacje i budować zdrowe małżeństwo, które będzie trwać „póki śmierć was nie rozłączy”.Jak przebiega Kurs?

Każda sesja rozpoczyna się od poczęstunku, a następnie są wykłady, przeplatane ćwiczeniami wykonywanymi w parach. Każde małżeństwo ma mnóstwo czasu na rozmowę tylko we dwoje. Na żadnym etapie kursu nie ma warsztatów grupowych. Jest to czas wyłącznie dla małżonków i między nimi. Kurs małżeński aktualnie odbywa się w ponad 100 krajach świata.

Dlaczego warto wziąć udział w Kursie?

Tak jak samochód musi okresowo przechodzić przeglądy, co pomaga w sprawnym funkcjonowaniu i zmniejsza ryzyko awarii, podobnie też sportowcy spędzają godziny na treningach i doskonaleniu swojej techniki, tak też jest i z małżeństwem. Silne, pełne miłości i trwające całe życie relacje nie są wynikiem przypadku. Wymagają konkretnej pracy, wysiłku i wspólnego zaangażowania. Kurs Małżeński to sposób, aby uczynić małżeństwo jeszcze lepszym, niezależnie jakie ono było wcześniej, dobre czy nie.

Jaki jest program?

W ciągu ośmiu sesji kursu będziecie mogli odkryć praktyczne narzędzia, które pomogą:
– lepiej rozpoznać wasze potrzeby;
– efektywnie się komunikować;
– pogłębiać więź poprzez rozwiązywanie konfliktów;
– uzdrowić wasze zranienia;
– zrozumieć wpływ wychowania na waszą relację;
– poprawić relacje z rodzicami i teściami;
– rozwinąć intymność seksualną;
– odkryć wasze języki miłości i wiele więcej!

Kto będzie prowadził?

Prowadzącymi Kurs Małżeński są małżeństwa, które należą do wspólnoty Domowego Kościoła w Elblągu

Kiedy zaczynamy?

Pierwsza edycja Kursu Małżeńskiego w Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Elblągu startuje 18 lutego 2018 roku – niedziela godz.16:00 w salce pod kościołem (parafialna kawiarenka).

Gdzie uzyskać informacje i zapisać się?

Zapisy na stronie:
https://goo.gl/forms/MfP294ivcx6lVFTW2

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, napisz:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grafika oraz wzdrożenie: www.marcinkaczmar.pl
Joomla templates by a4joomla

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony akceptujesz ich użycie. Polityka prywatności